Hakkımızda

PROMAR TARIMSAL TİCARET TİCARET A.Ş., Promar Gıda San. Ve Tic. A.Ş. ortaklığı ile 2014 yılında İstanbul'da kurulmuştur. PROMAR TARIMSAL TİCARET TİCARET A.Ş. ithalat ve ihracat faaliyetlerinde bulunmak amacıyla Türkiye Gıda ve Yem sektörünün önde gelen firmalarından biridir.

Ağırlıklı olarak Rusya, Ukrayna ve Bulgaristan gibi ülkelerden ithalat yapıyor, Ortadoğu ülkelerine ihracat yapıyoruz. İthal ürünler Türkiye'nin her bölgesine sürekli olarak tedarik edilmektedir.

Soya fasulyesi, soya fasulyesi küspesi, tam yağlı soya, ayçiçeği küspesi, buğday kepeği, mısır, palmiye yağı firmamızın ticaretini yaptığı başlıca ürünlerdir. Firmamız ithal ettiği yağlı tohumların bir kısmını doğrudan iç pazarda satmakta ve bir kısmını çeşitli tesislerde işlendikten sonra iç piyasaya dağıtmaktadır. Ayrıca Promar Gıda San. Ve Tic. A.Ş.'nin ithal hammadde ihtiyacının bir kısmı. İştiraklerimizden biri olan PROMAR TARIMSAL TİCARET TİCARET A.Ş. firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Kalite ve kalıcı müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışan PROMAR TARIMSAL TİCARET TİCARET A.Ş. hem dış ticaret hem de iç pazar tecrübesine sahip ticaret ve operasyon ekibiyle gıda ve yem sektörünün önde gelen firmalarından biri olmayı hedeflemektedir.